ΚΛΕΙΣΙΜΟ
Loading...

FASHION NEWS

Ριάνα Στυλιανού

Οι ηθοποιοί “ανέβασαν” υπέροχες αναρτήσεις στα social media accounts τους, όπου ανέδειξαν τις παραμυθένιες δημιουργίες που φορούσαν από διάφορους σχεδιαστές.

Η πανδημία του κορωνοϊού άλλαξε τη ζωή μας σχεδόν ριζικά, και στις αλλαγές αυτές συμπεριλαμβάνονται και όλα τα live Red Carpets moments. Ωστόσο, δεν τα σταμάτησε από το να πραγματοποιηθούν, έστω και ψηφιακά, χαρίζοντάς μας την ίδια μαγιά με έναν αλλιώτικο τρόπο.

Χθες το βραδύ της Κυριακής 28 Φεβρουαρίου, προβλήθηκε διαδικτυακά η 78η τελετή των Χρυσών Σφαιρών στο Los Angeles, πιο συγκεκριμένα στο Beverly Hilton Hotel όπου μεταδόθηκε live και ανέλαβαν οι Tina Fey και Amy Poehler για δεύτερη χρονιά.

Οι ηθοποιοί “ανέβασαν” υπέροχες αναρτήσεις στα social media accounts τους, όπου ανέδειξαν τις παραμυθένιες δημιουργίες που φορούσαν από διάφορους σχεδιαστές. Εμείς δεν είχαμε παρά να μοιραστούμε μαζί σας τις αγαπημένες μας εμφανίσεις.

H Lily Collins κάνει εντυπωσιακή εμφάνιση με ένα φόρεμα Saint Laurent και κοσμήματα Cartier @lilycollins

H Renée Zellweger με custom φόρεμα Armani Privé και κοσμήματα David Webb @goldenglobes

H Michelle Pfeiffer με total look Valentino, από τη συλλογή S/S 2021 RTW @michellepfeifferofficial

H Elle Fanning με ένα σατέν φόρεμα Gucci στην πιο εντυπωσιακή απόχρωση του γαλάζιου και κοσμήματα Fred Leighton @ellefanning

H Viola Davis με ένα πολύχρωμο φόρεμα Lavie by CK και κοσμήματα Pomellato @violadavis

H Storm Reid με φόρεμα Oscar de la Renta @stormreid

H Amanda Seyfried ήταν από τις αγαπημένες μας εμφανίσεις. Φόρεσε μια δημιουργία του Oscar de la Renta σε κοραλλί απόχρωση @oscardelarenta

H H.E.R. με ένα εντυπωσιακό σύνολο Valentino S/S 2021 Couture, του οποίου το πορτοκαλί παλτό εκπλεψε την παράσταση. Ολοκλήρωσε με παπούτσια Stuart Weitzman @hermusicofficial

Η Shira Haas με ένα κομψότατο φόρεμα Chanel @shirahaas

H Rosamund Pike με φόρεμα Molly Goddard ήταν από τις πιο εντυπωσιακές εμφανίσεις. @mspike

H Salma Hayek εμφανίστηκε με ένα κόκκινο φόρεμα Alexander McQueen και κοσμήματα Harry Winston @salmahayek

H Gal Gadot με ένα custom φόρεμα Givenchy σε λευκό χρώμα και παπούτσια Rene Caovilla @elizabethstewart1

H Regina King σάρωσε χιλιάδες likes, φορώντας δημιουργία Louis Vuitton @iamreginaking

H Jo Elle Pellman με φόρεμα Jonathan Cohen @jellpell

H Cynthia Erivo με φόρεμα Valentino @voguemagazines

H Laverne Cox εντυπωσιάζει για ακόμα μια χρονιά, με φόρεμα Thai Nguyen @lavernecox

Η Jane Levy με φόρεμα Oscar de la Renta @oscadelarenta

H Nicole Kidman, πιο εντυπωσιακή από ποτέ με φόρεμα Louis Vuitton @nicolekidman

H Ella Louise Corrin με δημιουργία Miu Miu @ellalouisecorrin

 

Η Celeste με φόρεμα Gucci, φτιαγμένο από sequins και βελούδο @gucci

 

ΣΧΕΤΙΚΑ TAGS

SIMILAR

ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ