ΦΟΡΑΜΕ: Leopard pants, μαύρο crop top και kitten heels

Η Έλενα Τσαγκρινού στους New York Times

Δείτε την ανάρτηση.

newsroom must

Μπορεί η Κύπρος μας, με την Έλενα Τσαγκρινού και το “El Diablo”, να ήταν πολύ ψηλά στα προγνωστικά για την είσοδό της στην δεκάδα στον τελικό του διαγωνισμού τραγουδιού της Eurovision 2021, αλλά δυστυχώς η τελική κατάταξη δεν ήταν και η καλύτερη, αφού με συγκομιδή μόλις 94 βαθμών, βρέθηκε στην 16η θέση.

Να θυμίσουμε ότι νικήτρια της βραδιάς ήταν η Ιταλία και το συγκρότημα «Måneskin» - σημαίνει σεληνόφως και ήταν ομόφωνη απόφαση- δημιουργήθηκε το 2016 στη Ρώμη. Οι Måneskin ξεκίνησαν να παίζουν μουσική στους δρόμους και έγινε ευρύτερα γνωστοί στο κοινό μέσα από τη συμμετοχή τους στον 11ο κύκλο του δημοφιλούς talent show «X-Factor» το 2017 όπου και κατέκτησαν την 2η θέση. Τα τέσσερα μέλη ήταν φίλοι και συμμαθητές στο ίδιο γυμνάσιο.

Όμως παρ’ όλα αυτά η Έλενα εντυπωσίασε όπως εμάς, τόσο το Netflix, όσο και τους New York Times, που μίλησαν για την εμφάνισή της με τα πιο κολακευτικά σχόλια για τις φωνητικές της ικανότητες, με τα βίντεο από τον διαγωνισμό να γίνονται top trends στο YouTube σε πολλές από τις χώρες που έλαβαν μέρος.

View this post on Instagram

A post shared by The New York Times (@nytimes)

Η ίδια, αποτελεί μία από τις 8 παρουσίες που επέλεξε η εφημερίδα για την αναφορά της στον τελικό της 65ης Eurovision, φυσικά από την συλλογή δεν θα μπορούσαν να λείπουν και οι νικητές Maneskin και το τραγούδι τους «Zitti E Buoni».

CELEBS: Τελευταία Ενημέρωση